Güncel Ulaşım

Türkiye'nin Ticari Ulaşım Araçları ile İlgili Haber ve Fotoğraf Arşivi
Zaman: 28 Mar 2024 11:40

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Yazar Mesaj
 Mesaj BaÅŸlığı: Re: Tanışma - KaynaÅŸma
MesajGönderilme zamanı: 28 Åžub 2016 11:28 
Foruma uye olarak umarım iyi bilgilendirici mesajlar,güzel paylaşımlarla güzel ve iyi vakit geçiririz...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Eyl 2016 00:11 
Herkese merhaba. Otobüslere merakım olduğu için bu siteye üye oldum. Sitedeki fotoğrafları çok beğeniyorum. Sitede faydalı bilgiler paylaşmaya çalışacağım.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 31 Eki 2017 22:55 
Hello from Germany,

I´m a 51 year old busfan from Germany and I take Pictures of MAN and Mercedes buses around the world.

Also, I collect VIN-numbers ([list]ehicle Identifikation Numbers = VIN or Chassis-numbers of These buses to complete my MAN and Mercedes databank.

Does anybody have the VIN- or chassisnumbers of the Istanbul Otobüs MAN Lions City???

Thanks a lot and best regards from cologne - Uwe -

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2018 22:52 
Herkese Tekrardan Merhabalar;

Ben Ramazan Taşkaya.Hobi olarak yaptığımız bu işte ilk olarak Güncel Ulaşım’da yani burada paylaşımlarıma başlamıştım ve şimdi tekrardan geri dönüyorum.Site ile alakalı olmayan sebeplerden ötürü birden fazla kez girip çıktığım ilk adresim Güncel Ulaşım’a bu sefer kalıcı ve son site olarak geri geldiğimi herkesin huzurunda beyan ediyorum. Bana tekrardan sağduyu göstererek son bir şans daha veren Güncel Ulaşım Yönetimine teşekkür eder,herkese iyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2020 15:06 
Kullanıcı avatarı

Herkese merhaba. Ben Uğur Kutay Solak. İstanbul'da yaşıyorum. 15 yaşındayım ve bu hobiye 1 ay önce başladım. Bu hobiye daha iyi olmak için üye oldum. Bu çekimlerin çoğu şehiriçi ulaşım araçları olucaktır. İleri zamanlarda yeni çekimlerim de olucaktır. Şimdilik bu kadar. Herkese iyi forumlar dilerim.

Saygılarımla...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2021 18:02 

Herkese Merhaba. Ben Altuğ Pekaydın. İstanbul'da yaşıyorum. 18 yaşındayım başta otobüs ve kamyon olmak üzere birçok ulaşım sektörüne merakım çocukluktan beri var. Amatörde olsa aktif olarak 2 yıldır ulaşım fotoğrafçılığı ile uğraşıyorum. Herkese iyi günler :)

Saygılarımla...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 25 May 2021 15:40 

Merhaba. Ben Berke Işık Sönmez. 17 yaşındayım. Otobüslere ilkokul yıllarından beri merakım var. 6 aydır otobüs fotoğrafları çekiyorum. Herkese iyi günler.

Saygılarımla...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 08 Eki 2022 20:21 

Selaün aleyküm. Ben Berat Kağan Yılmaz. Aranıza 1 ay önce katıldım yaşadığım sorundan dolayı elimdeki fotoğrafları yayınlayamıyorum ama çözecem inşallah. 29 Kasım'da 13 yaşına giricem. Bizde ticari araç sevdası küçüklükten gelmekte :D . Hep resimler çizerdim ve hemen hemen 6-7 ay önce maket yapımlarına giriştim. Yaşadığım yer köy olduğu için otobüs yerine servis ve kamyon fotoğraflarına önem veriyorum. Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Narlı köyünde yaşıyorum. Fotoğraf işine Ankara'da yaşadığım yıllarda yapmadığım için biraz üzgünüm 1 ay oldu başlayalı. Daha önceki yıllarda Youtube üzerinden video çekimleri yapıyordum ardından podcast işine girdim ama çok uzun sürmedi. Aksaray'lıyım ben Ihlara köyü yazları yemyeşildir orası. Biraz uzattım ama bir şey olmaz. Hepinize hayırlı çekimler diliyorum.
Saygılarımla...

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 108 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
GeçiÅŸ yap: