Güncel Ulaşım

Türkiye'nin Ticari Ulaşım Araçları ile İlgili Haber ve Fotoğraf Arşivi
Zaman: 28 Mar 2024 11:23

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj BaÅŸlığı: -GüncelUlaşım 79. Ä°zmir Enternasyonel Fuarı BuluÅŸması-
MesajGönderilme zamanı: 12 AÄŸu 2010 10:49 
Site Yöneticisi

Sevgili Guncelulasim.com üyeleri,

Heyecanla beklediğiniz İzmir Enternasyonel Fuarı geldi çattı.26 Ağustos'ta açılışını yapacak olan 79. İEF Fuarı bizim açımızdan biraz daha renkli geçecek.Katılımcı otobüs firması olarak Mercedes-Benz Kassbohrer Setra,BMC,Otokar bulunacak...

Fuar buluşma günümüzü 29 Ağustos 2010 olarak belirledik.Gün içinde yapacağımız etkinlikler ise şöyle;

Sabah 07.00-08.00-09.00 saatleri arasında Guncelulasim.com üyeleri İzotaş'ta toplanacak.Belirli bir saat İzotaş'ta keyifli bir sohbet arasında fotoğraflar çekilecek.Özel mekanlar denenecek...

Sonrasında Mehmet Adıyan tarafından bişiler düşünürler. :)

Akşam saatlerinde mübarek Ramazan ayı olmasından dolayı niyetli olanlar oruçlarını açacaklar.Güzel bir günün ardından,herkes birbiriyle tanışmanın mutluluğu ile evlerine dağılacak.Yola gidecek arkadaşlar servislerine bindirilecek.

Ve güzel bir Pazar günü sona erdirilecek.

Bu arada Mehmet kardeÅŸim KuÄŸuya binecez demi. :lol:
Katılacaklar bu başlığa yazarsa çok seviniriz

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Mesaj BaÅŸlığı: Re: -GüncelUlaşım 79. Ä°zmir Enternasyonel Fuarı BuluÅŸması-
MesajGönderilme zamanı: 12 AÄŸu 2010 10:52 
-Mehmet Adıyan
-Erdem Çırak
-Cihan Güldiken
-Sezer Öztürk
-Ahmet Ayan
-Sercan Oktay
-Mertkan Yavuz
-Hamitcan Adıyan
-Ozan Özertürk
-Samet Azar
-Ä°smail Er
Gelmek isteyen arkadaşlar isimlerini yazmaları rica olunur.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 12 AÄŸu 2010 17:58 
Erdem abiyle fuardan tam 1 gün sonra gün saymaya başlamıştık :D İşte geldi .
Gerçekten muhteşem bir gündü geçen seneki buluşma. Gerçi ben sonradan katıldım ama yine de süperdi.
Çoğumuz oruçluyduk o gün. Nohutlu pilav sırasına girmişti herkes. Sonra sayı azaldı,herkes sıyrıldı ,çimlere yayıldı :D . En Son Mustafa abi (Ülke ) , Paşamız ve Ben kalmıştık :D Sonra mustafa abi de ben şunların (G.U. Grubu ) yanına bişey sormaya gidip gelicem dedi ve bidaha gelmedi :D pilavları aldık yarıyolda yardıma geldiler :D Öğle saatlerinde G.U olarak toplu kuğuya binmiştik :D Ben Paşa ve Karabacak abiyle binmiştim. Hatta bi grup kaza yapmıştı bizden :D Hangi gruptu hatırlamıyorum :D
Yine çok güzel bir gün olacak (:

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 12 AÄŸu 2010 18:00 
Hamit Adiyan yazdı:
Erdem abiyle fuardan tam 1 gün sonra gün saymaya başlamıştık :D İşte geldi .
Gerçekten muhteşem bir gündü geçen seneki buluşma. Gerçi ben sonradan katıldım ama yine de süperdi.
Çoğumuz oruçluyduk o gün. Nohutlu pilav sırasına girmişti herkes. Sonra sayı azaldı,herkes sıyrıldı ,çimlere yayıldı :D . En Son Mustafa abi (Ülke ) , Paşamız ve Ben kalmıştık :D Sonra mustafa abi de ben şunların (G.U. Grubu ) yanına bişey sormaya gidip gelicem dedi ve bidaha gelmedi :D pilavları aldık yarıyolda yardıma geldiler :D Öğle saatlerinde G.U olarak toplu kuğuya binmiştik :D Ben Paşa ve Karabacak abiyle binmiştim. Hatta bi grup kaza yapmıştı bizden :D Hangi gruptu hatırlamıyorum :D
Yine çok güzel bir gün olacak (:

Ortam canlı abisi istemeden oluyor. :) Bu sene dahada güzel olacak süpriz konuğumuzda var bu arada. ;)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 12 AÄŸu 2010 20:07 
Isparta'dan bir arkadaşımla beraber geliyoruz..Haberiniz olsun :P

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 13 AÄŸu 2010 19:26 
Site Yöneticisi

Evet Arkadaşlar "FUAR" başlamadan Fuarı ayağınıza getirdik. :lol: Fuarda yerini alacak olan ve şüphesiz en çok dikkati üzerine çekecek araçlardan 2011 model Setra 417 HDH'yi sizlere sunmak isterim.Sizlerle paylaşmak isterimki araçları sadece 10 dakika ile kaçırdım ve fotoğraflayamadım.Sağolsunlar sitede paylaşmam için Zeynel ağabey ve diğer ustalarım çektiği fotoğrafları benimle paylaştı.Zeynel ağabeyime,Erdem kardeşime ve diğer emeği geçen herkese de teşekkürlerimle.Araçları şahsım olarak fotoğraflayamamış olsamda,internet ortamında ilk olarak sitemizde paylaşılacağından ötürü ayrı bir mutluluk yaşıyorum.İyi seyirler. ;) :P

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 14 AÄŸu 2010 12:15 
Öncellikle Değerli abilerim Oktay ve Zeynel abilerime sonsuz teşekkür ederim. ;) Bunun dışında bi araç daha fotosu mevcut elimde en yakın zamanda paylaşcağım.Mavi tonlarına yakın bi renk.Cep telefonu çekimi olduğundan renk tonları farklı olabilir.Araçta sanırım BLUTECH EEV motor sistemi bulunmaktadır.Bu arada araçlardan biride Top Sky'dır. ;) Lafı fazla uzatmadan fuarda ön camda Isparta Petrol Turizm'e satılmıştır yazısı görmek. :) ;)

Hayal ediyorumda Jön Series yakışan bi yazı stili nikelaj renk'te bide herzamanki gibi Alcoa.İşte ozaman Akıllara Zarar. :) ;)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 15 AÄŸu 2010 12:38 
benide yazın bende gelicem

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 25 AÄŸu 2010 21:49 
Mehmet ve Hamit Adıyan'ın Adına ;) -NOT:FOTOĞRAFLARIN TÜM HAKLARI Mehmet ve Hamit ADIYAN'A AİTTİR.-
Setra Stand Yetkililerine Teşekkürler.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 26 AÄŸu 2010 16:08 

Bugün otobüsle giderken Kâmil Tunca'da muhtemelen fuar için gelen Tourismo 17'yi gördüm. Net göremedim ama kuşaksız, düz beyaz ve üzerinde "Mercedes Benz Türkiye yollarında" yazan bir araçtı.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 33 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
GeçiÅŸ yap: