Güncel Ulaşım

Türkiye'nin Ticari Ulaşım Araçları ile İlgili Haber ve Fotoğraf Arşivi
Zaman: 28 Mar 2024 11:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 118 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj
 Mesaj BaÅŸlığı: Test Araçları,Ä°hracatlar ve Yeni Modeller
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2010 14:52 
Site Yöneticisi

Bu başlık altında Test Araçları,İhracatlar ve Yeni Modelleri paylaşalım. ;)

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

Mesaj BaÅŸlığı: Re: Test Araçları
MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2010 14:53 
Site Yöneticisi

Sercan Oktay yazdı:
Sercan Oktay yazdı:
Bugün;yani 21 Ekim 2009 itibariyle İstanbul-Avcılar E-5 Yanyol'da seyretmekte olan 34 T .... plakalı Amerikan tarzı Setra gördüm.Aracın motor kaputu üstünde sağda ve solda ızgara vardı.Hatırlayanlarımız olacaktır kesin.Ramazan Doğan ağabeyimizde geçen sene otobanda buna benzer bir Setra çekmişti.Yalnız ben o esnada Metrobüs'te olduğumdan dolayı fotoğraflama şansım olmadı maalesef.Ama yinede gördüğümü sizlerle paylaşayım istedim. ;)

Daha önceden söz ettiğim aracın görselini aşağıda paylaştım yalnız tam kare alamadığımız için üzgünüz. :(

Resim

Yine bir test aracı,görsellediğimiz nokta daha önce Sercan Oktay' ın Metrobüs'te iken görüp çekemediği Avcılar-Yanyol. :)

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2010 23:25 
Site Yöneticisi

Bende test aracından aldığım kareleri sizlere sunayım. Araç Mercedes-Benz Türk aracılığı ile test edilmektedir. Ayrıca birkaç ay kadar önce Mercedes-Benz Türk'te çalışan bir ağabeyimin söylediğine göre bu araçları Türkiye'nin her an her yerinde görmemiz mümkünmüş. Ayrıca söylenene göre bu araçlar sadece Amerikan tipi Setra'lar olmamakla birlikte,Travego,Tourismo gibi araçlarda olabilirmiş. Elimde bir Travego mevcut yalnız bunları paylaşma gibi bir yetkim olmadığından sadece söz olarak dile getirebiliyorum. O açıdan sizlerde her an her yerde bu tarz test araçları ile karşılaşabilirsiniz. ;) :) Ve karşılaşırsanızda mutlaka fotoğraflamanızı öneririm. :)

Resim

Resim

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 12 May 2010 00:12 
Site Yöneticisi

Aracı hazır yakalamışken daha detaylı çekmeyi planlamıştım.Yalnız tesisteki diğer araçları çekmekle oyalanırken bir baktımki, çok şey kaçırdığımı farkettim.Allah'tan bu pozu almışım.Gerçi kaçırdığıma dair birkaç pozda mevcut,onları da paylaşırım daha sonralarda. :)

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2010 19:35 
Sercan Oktay yazdı:
Bende test aracından aldığım kareleri sizlere sunayım. Araç Mercedes-Benz Türk aracılığı ile test edilmektedir. Ayrıca birkaç ay kadar önce Mercedes-Benz Türk'te çalışan bir ağabeyimin söylediğine göre bu araçları Türkiye'nin her an her yerinde görmemiz mümkünmüş. Ayrıca söylenene göre bu araçlar sadece Amerikan tipi Setra'lar olmamakla birlikte,Travego,Tourismo gibi araçlarda olabilirmiş. Elimde bir Travego mevcut yalnız bunları paylaşma gibi bir yetkim olmadığından sadece söz olarak dile getirebiliyorum. O açıdan sizlerde her an her yerde bu tarz test araçları ile karşılaşabilirsiniz. ;) :) Ve karşılaşırsanızda mutlaka fotoğraflamanızı öneririm. :)

Resim

Resim

Resim

Aynı araçtan 2 tane test amaçlı olarak Ağustos ayında Mersin/Erdemli tarafında gördüm orada bir fabrika olduğunu bilmiyordum.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2010 21:13 
Ulusoyun yeni alcağı otobüs (Viseon)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Başa Dön

Mesaj BaÅŸlığı: Re: Test Araçları ve Yeni Modeller
MesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 22:21 
Koltuklar ve yükseklik açısından travegoya rakip olabilir gibi görünüyor siz ne dersiniz?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 22:23 
selim5361 yazdı:
Koltuklar ve yükseklik açısından travegoya rakip olabilir gibi görünüyor siz ne dersiniz?

bencede kokpitide çok güzel

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 22:24 

Test İçin Yollara Çıkan Tourismo 15

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  

MesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 22:35 
Sergen Aydemir yazdı:
Sercan Oktay yazdı:

Resim

Resim

Resim

Aynı araçtan 2 tane test amaçlı olarak Ağustos ayında Mersin/Erdemli tarafında gördüm orada bir fabrika olduğunu bilmiyordum.

Sergen Bende Geçtiğimiz Yaz Bu Setradan 2 Adet Gördüm Sercan Abininde Dediği Gibi Heryerde Görebilirmişiz.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni baÅŸlık gönder BaÅŸlığa cevap ver  [ 118 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Aranacak:
GeçiÅŸ yap: